2' Khonkaen United 0 - 0 Samut Prakan City 0 - 0

  32' BEC Tero Sasana 0 - 0 JL Chiangmai United FC 0 - 0

  HT Nong Bua Lamphu 0 - 1 Port FC 0 - 1

  HT Muang Thong United 2 - 0 Nakhon Ratchasima 2 - 0

  3' Deportivo Laferrere U20 0 - 0 San Martin Burzaco U20 0 - 0

  3' Talleres Remedios U20 0 - 0 Los Andes U20 0 - 0

  3' Ferrocarril Midland U20 0 - 0 Deportivo Merlo U20 0 - 0

  3' Argentino Quilmes U20 0 - 0 Villa San Carlos U20 0 - 0

  17' Hvidovre IF 2 - 0 Fredericia 0 - 0

  68' Istanbulspor 1 - 0 Denizlispor 0 - 0

  73' Kocaelispor 1 - 1 Menemen Belediye Spor 0 - 1

  2' Sokol Ostroda 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 0 - 0

  3' Hutnik Krakow 0 - 0 Olimpia Elblag 0 - 0

  3' Radunia Stezyca 0 - 0 Garbarnia Krakow 0 - 0

  48' Wigry Suwalki 1 - 0 KP Calisia Kalisz 1 - 0

  48' Znicz Pruszkow 0 - 0 GKS Belchatow 0 - 0

  HT Famalicao U23 1 - 0 Vitoria Guimaraes U23 1 - 0

  HT Farense U23 1 - 1 Benfica U23 1 - 1

  HT Vizela U23 0 - 1 Coimbra EC U23 1 0 - 1

  HT Braga U23 0 - 0 Leixoes U23 0 - 0

  HT GD Chaves 0 - 1 CD Mafra 0 - 1

  3' FC Mynai 0 - 0 Dynamo Kyiv 0 - 0

  2' Al-Baten 0 - 0 Al-Hazm 0 - 0

  HT Ural Sverdlovsk Oblast 1 - 0 FK Sochi 1 - 0

  32' Gornik Leczna 1 - 1 Gornik Zabrze 0 - 0

  71' Antalyaspor 2 - 0 Alanyaspor 1 1 - 0

  3' Awassa Kenema 0 - 0 Hadiya Hossana 0 - 0

  57' Spartak Varna 0 - 1 PFK Montana 0 - 1

  5' NK Orijent Rijeka 0 - 0 NK Croatia Zmijavci 0 - 0

  3' Sakaryaspor 0 - 0 Etimesgut Belediye Spor 0 - 0

  75' Inegolspor 1 - 0 Sariyer 0 - 0

  FT Akhisar Bld.Geng 2 - 2 S.Urfaspor 1 0 - 1

  FT 1 Adiyamanspor 3 - 1 Sivas Dort Eylul Belediyespor 0 - 0

  FT Ankaraspor FK 1 - 0 Bodrumspor 1 - 0

  FT Hekimoglu Trabzon 1 - 1 Corum Belediyespor 1 0 - 0

  FT Ispartaspor 1 - 1 Kirklarelispor 0 - 0

  FT Usakspor 2 - 1 Eskisehirspor 1 - 0

  3' Radnicki 1923 Kragujevac 0 - 0 FK Napredak Krusevac 0 - 0

  69' Kiyovu FC 1 - 0 Musanze FC 0 - 0

  FT Celspor 0 - 0 Tepecik Bld 0 - 0

  FT Kestel 2 - 1 Aksarayspor 2 - 0

  6' Humenne 0 - 0 FK Kosice 0 - 0

  3' Manchester United U23 0 - 0 Crystal Palace U23 0 - 0

  HT Himalayan Sherpa Club 0 - 0 Manang Marshyangdi Club 0 - 0

  48' Bujumbura City 0 - 0 Le Messager Ngozi 0 - 0

  HT Musongati FC 0 - 0 Bujumbura City 0 - 0

  73' Parma U20 1 - 0 Udinese U20 0 - 0

  3' FK Loznica 0 - 0 FK Graficar Beograd 0 - 0

  3' Kabel Novi Sad 0 - 0 FK Backa Backa Palanka 0 - 0

  3' FK Radnicki Sremska Mitrovica 0 - 0 Indjija 0 - 0

  3' FK Rad Beograd 0 - 0 Macva Sabac 0 - 0

  3' FK Buducnost Dobanovci 0 - 0 Timok 0 - 0

  3' Bnei Yehuda Tel Aviv U19 0 - 0 Maccabi Haifa U19 0 - 0

  90'+ FC Ashdod U19 3 - 2 Hapoel Beer Sheva U19 2 - 0

  3' Aalborg BK U19 0 - 0 BrondbyU19 0 - 0

  3' Randers Freja U19 0 - 0 Lyngby Fodbold Club U19 0 - 0

  33' Horsens U19 0 - 0 Silkeborg U19 0 - 0

  33' Sonderjyske U19 0 - 0 Vejle U19 0 - 0

  3' Voska Sport 0 - 0 FC Vardar Skopje 0 - 0

  3' FK Kozuv 0 - 0 Detonit Junior 0 - 0

  3' FK Sloga 1934 Vinica 0 - 0 FK Lokomotiva Gradsko 0 - 0

  3' Bratstvo 07 0 - 0 FK Osogovo 0 - 0

  3' FK Kadino 0 - 0 FK Teteks Tetovo 0 - 0

  3' KF Veleshta 0 - 0 Korab Debar 0 - 0

  3' Pehchevo 0 - 0 Belasica Strumica 0 - 0

  3' Kamenica-Sasa 0 - 0 Pobeda Prilep 0 - 0

  3' KF Besa Doberdoll 0 - 0 FK Rinija Gostivar 0 - 0

  3' Sileks 0 - 0 FK Ohrid 2004 0 - 0

  45'+ Cracovia Krakow (Youth) 0 - 0 Pogon Szczecin(Youth) 0 - 0

  45'+ Gornik Zabrze (Youth) 0 - 0 Wisla Krakow (Youth) 0 - 0

  45'+ Legia Warszawa (Youth) 0 - 0 Rakow Czestochowa (Youth) 0 - 0

  45'+ Slask Wroclaw U21 0 - 0 Polonia Warszawa (Youth) 0 - 0

  45'+ Arka Gdynia (Youth) 0 - 0 Warta Poznan Youth 0 - 0

  45'+ SMS Lodz Youth 0 - 0 Zaglebie Lubin (Youth) 0 - 0

  HT Energetik-BGU Minsk Reserves 1 - 0 FC Isloch Reserves 1 - 0

  73' Bate Borisov Reserves 2 - 1 FC Vitebsk Reserves 2 - 1

  3' Eintracht Frankfurt U17 0 - 0 Greuther Furth U17 0 - 0

  3' Hoffenheim U17 0 - 0 FSV Frankfurt U17 0 - 0

  3' VfL Wolfsburg U17 0 - 0 Viktoria Berlin U17 0 - 0

  3' Werder Bremen U17 0 - 0 Hannover 96 U17 0 - 0

  3' SV Elversberg U17 0 - 0 VfB Stuttgart U17 0 - 0

  3' TSV 1860 Munchen U17 0 - 0 Nurnberg U17 0 - 0

  3' Bayer Leverkusen U17 0 - 0 Preussen Munster U17 0 - 0

  3' Energie Cottbus U17 0 - 0 RasenBallsport LeipzigU17 0 - 0

  3' Hertha Zehlendorf U17 0 - 0 Carl Zeiss Jena U17 0 - 0

  45'+ Wuppertaler SV Borussia U17 0 - 0 RW Essen U17 0 - 0

  45'+ Eintr. BraunschweigU17 0 - 0 Dynamo DresdenU17 0 - 0

  45'+ SC Freiburg U17 0 - 0 FC IngolstadtU17 0 - 0

  45'+ Dortmund U17 0 - 0 FC Hennef 05 U17 0 - 0

  45'+ Monchengladbach U17 0 - 0 FC Schalke 04 U17 0 - 0

  45'+ Hansa Rostock U17 0 - 0 Chemnitzer(U17) 0 - 0

  33' Intergym Melilla 0 - 0 Juventud Torremolinos CF 0 - 0

  HT Arucas CF 0 - 0 Las Palmas C 0 - 0

  HT Union Viera 1 - 0 UD Gran Tarajal ST 1 - 0

  3' Tegs SK 0 - 0 Stöde IF 0 - 0

  32' Friska Viljor FC 0 - 0 Froso IF 0 - 0

  48' Ytterhogdal IK 0 - 1 Skelleftea FF 0 - 1

  85' 1 Merani Martvili 0 - 1 WIT Georgia Tbilisi 0 - 1

  32' Enko Plovdiv (nữ) 2 - 0 Yantra Gabrovo (nữ) 0 - 0

  FT 1 SPA Merignacais U19 4 - 3 Rennes U19 1 1 - 2

  3' Olympiakos Piraeus U19 0 - 0 Volos Nps U19 0 - 0

  HT PAOK Saloniki U19 0 - 1 Aris Thessaloniki U19 0 - 1

  49' OFI Crete U19 1 - 1 Ionikos U19 1 - 1

  82' Apollon Smirnis U19 0 - 2 PAS Lamia U19 0 - 0

  HT Sabah FK Baku 2 - 0 Keshla FK 2 - 0

  HT Zenit St.Petersburg Youth 5 - 0 UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth 1 5 - 0

  3' Juventus U20 0 - 0 AS Roma U20 0 - 0

  48' Newroz SC(IRQ) 1 - 0 AL Minaa 1 - 0

  3' Ingolstadt U19 0 - 0 FC Heidenheim U19 0 - 0

  3' RW Oberhausen U19 0 - 0 Paderborn U19 0 - 0

  3' Nurnberg U19 0 - 0 Augsburg U19 0 - 0

  48' Hoffenheim U19 1 - 0 VfB Stuttgart U19 1 - 0

  45'+ Energie Cottbus U19 0 - 0 Hannover 96 U19 0 - 0

  45'+ SpVgg Unterhaching U19 0 - 0 SV Darmstadt U19 0 - 0

  45'+ Holstein Kiel U19 0 - 0 VfL Wolfsburg U19 0 - 0

  65' Eimsbutteler TV U19 0 - 0 Dynamo Dresden U19 0 - 0

  3' SV Babelsberg 03 0 - 0 ZFC Meuselwitz 0 - 0

  72' Payam Mashhad 1 - 0 Iran Javan Bushehr 0 - 0

  66' Shohada Razakan 0 - 1 Sepidrood Rasht 0 - 1

  3' Renova Cepciste 0 - 0 Academy Pandev 0 - 0

  32' Sichuan Jiuniu 1 - 0 Beijing BeiKong 0 - 0

  32' Shanxi Chang An Athletic FC 2 - 0 Suzhou Dongwu 0 - 0

  75' Bari U19 1 - 0 Foggia U19 1 - 0

  3' MLKS Znicz Biala Piska 0 - 0 Pilica Bialobrzegi 0 - 0

  3' Ursus Warszawa 0 - 0 LKS Lodz II 0 - 0

  3' Blonianka Blonie 0 - 0 Wissa Szczuczyn 0 - 0

  4' Tenerife U19 0 - 0 CD Marino U19 0 - 0

  3' Cordoba U19 0 - 0 Sporting Atletico U19 0 - 0

  3' LNZ Lebedyn 0 - 0 FC Lyubomyr Stavyshe 0 - 0

  32' FC Livyi Bereh 0 - 0 MFA Munkach Mukachevo 0 - 0

  28' FC Bukovyna chernivtsi 1 - 0 Cherkaskyi Dnipro 0 - 0

  45'+ SC Tavriya 2 - 0 Nikopol-NPGU 0 - 0

  3' NergihasaU19 0 - 0 MTK Budapest U19 0 - 0

  45'+ Ferencvarosi U19 0 - 0 Diosgyor VTK U19 0 - 0

  3' FC Hagen/Uthlede 0 - 0 TB Uphusen 0 - 0

  3' Cannet Rocheville 0 - 0 Bastia Borgo 0 - 0

  HT Czech (nữ) 1 - 0 Hà Lan (nữ) 1 - 0

  3' CS Gilortul Targu Carbunesti 0 - 0 Armata Aurul Brad 0 - 0

  6' Real Bradu 0 - 0 Unirea Bascov 0 - 0

  5' Tunari 0 - 0 CSM Flacara Moreni 0 - 0

  3' CS Ocna Mures 0 - 0 ACS Viitorul Cluj 0 - 0

  2' CSO Petrolul Potcoava 0 - 0 ACS Flacara Horezu 0 - 0

  3' FC Voluntari II 0 - 0 FC Agricola Borcea 0 - 0

  2' AFC Progresul Spartac Bucuresti 0 - 0 Steaua Bucuresti 2 0 - 0

  2' Bucovina Radauti 0 - 0 Stiinta Miroslava 0 - 0

  HT Kafue Celtic FC 1 - 0 Konkola Blades 1 - 0

  3' DKV Seguros Zaragoza Indoor So 0 - 0 Inter Movistar Futsal 0 - 0

  33' F.C.Barcelona Futsal 1 - 0 Jaen Paraiso Interior Futsal 0 - 0

  2' Lamphun Warrior 0 - 0 Udon Thani 0 - 0

  2' Chainat FC 0 - 0 Navy FC 0 - 0

  HT Muangkan FC 1 - 1 Trat FC 1 - 1

  HT Ranong FC 0 - 0 Raj Pracha FC 0 - 0

  48' Al-Taleiah 1 - 0 M'adamia alsham 1 - 0

  56' Al Wathbah 3 - 0 Jdaydet Artooz 0 - 0

  45'+ Ha Ji lage 0 - 0 Al-Jehad 0 - 0

  HT Teshrin SC 2 - 0 Al Sanamayn 2 - 0

  48' Al futowa 3 - 0 Khattab 3 - 0

  HT Jableh SC 0 - 0 Al-Sahel(SYR) 1 0 - 0

  HT 1 Spartak Moscow II 1 - 1 Tekstilshchik Ivanovo 1 1 - 1

  HT Akron Togliatti 0 - 1 Gazovik Orenburg 0 - 1

  HT Rotor Volgograd 1 - 2 Fakel 1 - 2

  HT Torpedo moskva 0 - 0 Volgar-Gazprom Astrachan 0 - 0

  21' Koninklijke HFC Haarlem U21 0 - 0 USV Hercules U21 0 - 0

  45'+ Excelsior Maassluis U21 0 - 0 RKVV Westlandia U21 0 - 0

  HT Tallinna JK Legion 2 - 1 Nomme JK Kalju 2 - 1

  16' Bugesera (nữ) 0 - 0 ES Mutunda (nữ) 0 - 0

  3' Kamonyi FC (nữ) 0 - 0 Inyemera WFC (nữ) 0 - 0

  3' Jadran Dekani 0 - 0 NK Primorje 0 - 0

  90'+ 1 Norilsky Nickel Futsal 8 - 3 Ukhta Tyumen Futsal 1 3 - 1

  FT Termez Surkhon 1 - 0 Mashal Muborak 1 - 0

  FT Navbahor Namangan 2 - 3 Kuruvchi Kokand Qoqon 1 - 1

  FT OTMK Olmaliq 0 - 1 Sogdiana Jizak 0 - 0

  FT 1 Nasaf Qarshi 1 - 3 Lokomotiv Tashkent 1 - 0

  76' Standard Perpetual MLFA (nữ) 0 - 2 Kitchee (nữ) 0 - 0

  3' KF Ulpiana 0 - 0 Prishtina 0 - 0

  3' KF Drita Gjilan 0 - 0 KF Dukagjini 0 - 0

  3' Leotar 0 - 0 FK Velez Mostar 0 - 0

  45'+ Nyva Ternopil 2 - 1 Kremin Kremenchuk 0 - 0

  HT Esteghlal Mollasani 0 - 0 Pars Jonoubi Jam 0 - 0

  59' Saipa 0 - 1 Shahin Bushehr 0 - 0

  3' Vipers 0 - 0 URA Kampala 0 - 0

  3' Racing Club Reserves 0 - 0 Lanus Reserves 0 - 0

  3' CA Patronato Reserves 0 - 0 Godoy Cruz Reserves 0 - 0

  3' San Lorenzo Reserves 0 - 0 Sarmiento Junin Reserve 0 - 0

  3' CA Talleres de Córdoba Reserves 0 - 0 CA Aldosivi Reserves 0 - 0

  3' Platense Reserves 0 - 0 Huracan Reserves 0 - 0

  21' Chrobry Glogow 0 - 0 Arka Gdynia 0 - 0